Nastepca Pudziana ?

Trójbój, dwubój, wyciskanie, strongman...

Nastepca Pudziana ?

Postprzez qwerty1 » 2009 08 24 17:04

Sensacja w zawodach strongmanów "Siłacze 2009". Amator Michał Anioł pokonał w jednej z konkurencji samego Mariusza Pudzianowskiego. Robotnik z zakładu "Innotech" pokonał "Pudziana" w przewracaniu opony, a w pozostałych konkurencjach był niewiele gorszy.

W rozgrywanych w Strzelcach Opolskich zawodach ekipa Pudzianowskiego (sam "Pudzian", Krzysztof Radzikowski i Grzegorz Szymański) zmierzyła się z miejscowymi w składzie Michał Anioł (wicemistrz ubiegłorocznych zawodów strongmenów), Bartosz Rak, Tomasz Majewski i Marek Piwowarczyk.

22-letni Anioł, robotnik w zakładzie produkującym tworzywa sztuczne, na co dzień mieszkający w Dziewkowicach, rywalizował z wielokrotnym mistrzem świata jak równy z równym. Przeciągnięcie tira przez 20 metrów zajęło mu tylko 35 setnych sekundy dłużej niż mistrzowi świata. Gdy przyszło do przewracania opony okazało się, że Anioł uzyskał lepszy wynik! Pudzianowski na pokonanie z nią dystansu 45 metrów potrzebne było 15,71 sek., Aniołowi zajęło to 14,26 sek!

Team Pudzianowskiego zakładał zapewne łatwe zwycięstwo, a tymczasem musiał się sporo natrudzić, by pokonać miejscowych siłaczy. Czy młody Anioł może zostać następcą Pudzianowskiego? Pewne jest, że talent ma nieprzeciętny.

Nowa Trybuna Opolska/WP.PL
qwerty1
User

Postprzez Mateusz300 » 2009 09 10 21:56

Jak masz jakies jego fotki to wrzuc. Pewnie musi byc mocny koń z niego :!:
Bez bólu nie ma masy
Mateusz300
User

Postprzez kameleon30 » 2009 09 10 23:17

kameleon30
User

Postprzez Mateusz300 » 2009 09 10 23:28

Nie widac zbyt wiele, ale jak na strongmana to nie wydaje sie jakis wielki, widac troche nog - nie sa jakies duże, kawalek lapy spod koszulki wystaje, nie jest chyba tez jakas doladowana, wiec ten koles musi miec naprawde MEGA warunki do tego sportu!!
Bez bólu nie ma masy
Mateusz300
User

Postprzez kameleon30 » 2009 09 10 23:43

Wiecej fotek ma na swoim profilu na nk ;) Oczywiscie nie bede ich tu kopiowal.
Gabarytowo nie ma szalu ale sila jak u dzika. Moze byc jeszcze o nim glosno.
kameleon30
User

Postprzez Jasiu » 2009 09 11 08:21

Przysiady z betonowymi blokami na sztandze robią wrażenie :D na nkl.
Jasiu
User

Postprzez adriano201 » 2009 11 07 03:39

jo talent kolo ma nieprzecietny, nie wiem czy zwrociliscie uwage ale strasznie staro wyglada jak na swoj wiek az sie wierzyc nie chce ze taki mlodzian z niego jest.
Oby zdrowie dopisalo to moze bedziemy mieli z niego pociechy jak z Mariusza :D
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...
adriano201
User

Postprzez Wijas » 2009 11 07 13:10

Robia sensacje z byle powodu i tyle,dzwine ze Aniol jakos nigdzie sie nie pokazuje po za opolszczyzna i swoim podworkiemi,a jak przyjechal do mnie na zawody to dostal po uszach w Yoku jak byla konkurencja dla publicznosci od normalnego ludka...Raz pojawil sie umnie na hali ze sprzetem isluch po nim zaginal...

Jak widac w tych zawodach Radzik i Szymanski byli przed Pudzianem a to tez swiadczy o jego podejsciu do imprezy bo caly sezon i łoił,takze szukanie taniej sensacji to nic nowego 8)
Trenuje cieżej i ostrzej niż myslałem że to w ogóle możliwe. Nigdy nie pozwalam by myśl o tym na ile mnie stać przeszkadzała mi w tym co zamierzam zrobić.
Wijas
ModTeam

Postprzez BeFuckingAnimal » 2010 06 28 23:21

Michał Anioł... ja jebie, imię i nazwisko zobowiązuje.... Michael Angelo :shock:
Be Proud of Who You Are...
BeFuckingAnimal
User

Postprzez G-Kick » 2010 07 06 06:26

ty patrzysz wogole na daty poprzednich postów czy nabijasz sobie licznik ?
... najlepszy nie oznacza największy ,ale najdoskonalej rozwinięty... " Arnold Schwarzenegger

Treningi personalne na ternie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 790 577 302- gg2240600 lub PW
G-Kick
User

Postprzez BeFuckingAnimal » 2010 07 06 09:50

G-Kick napisał(a):ty patrzysz wogole na daty poprzednich postów czy nabijasz sobie licznik ?

Tak... bo nabijanie licznika jest kurwa najważniejsze na świecie!!! nie ma nic ważniejszego w moim życiu....

Po prostu nie patrzyłem na datę, ten temat był w pierwszej dziesiątce tematów w tym dziale więc wziąłem za pewnik że nie może być sprzed roku. Poza tym to że znajduje się tak wysoko mimo że jest sprzed roku, to głównie dzięki takim pajacom jak ty, dorabiasz teorie spiskową o każde gówno i nikt tu nie chce pisać...
BeFuckingAnimal
User

Postprzez G-Kick » 2010 07 06 18:20

BeFuckingAnimal napisał(a): dzięki takim pajacom jak ty, dorabiasz teorie spiskową o każde gówno i nikt tu nie chce pisać...

zejdź z tonu człowieku bo zza monitora najłatwiej zgrywać kozaka i niezłego "ziomala"
co do ludzi piszacych na tym forum - ci co chcą to napiszą ale KONKRETY - przeczytałeś wogole swojego posta zanim go wyslales ?? napisz mi co on wniósł do dyskusji na temat tego zawodnika ??
... najlepszy nie oznacza największy ,ale najdoskonalej rozwinięty... " Arnold Schwarzenegger

Treningi personalne na ternie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 790 577 302- gg2240600 lub PW
G-Kick
User

Postprzez BeFuckingAnimal » 2010 07 06 19:15

Twojego zdania w tej dyskusji wcześniej jakoś nie widziałem, nie wiem więc dlaczego tak kurewnie ci zależy na poprawności tego tematu. Nie miałeś wcześniej nic do powiedzenia, to nie wchodź kurwa do topicu tylko po to że niby stoisz na straży jego poprawności. Ja tutaj wyjątkowo chciałem zażartować z dość nietypowego zjawiska, gdzieś indziej za to staram się pomagać i stawka się wyrównuje.

Ciągle piszesz o tym "nabijaniu postów" (ja nie wiem po co to w ogóle komu, póki mi tego nie uświadomiłeś), ciągle siedzi ci to w głowie i wchodzisz do tematów i to wytykasz. Może po prostu samemu ci kurwa na tym zależy??? Sam odszukałeś posta po tygodniu i mi przypominasz o tym, więc może sam "nabijasz licznik"??? nie wiem... albo po prostu średnio raz na tydzień masz tak zjebany humor że cie to odpręża?

a co do zgrywania "kozaka zza monitora", to nie wiem ale nie chce mi się przejeżdżać pół Polski żeby ci to powiedzieć w twarz, następnym razem ci to wyśle listownie... tak się składa że pisanie zza monitora to jedyna forma w jakiej działa to forum. Więc nie oceniaj mnie, martw się o tych których znasz zamiast mi tutaj dorabiać jakieś metki....
BeFuckingAnimal
User

Powrót do Sporty siłowe