Korekta przegrody nosowej.

Coś ci dolega?

Korekta przegrody nosowej.

Postprzez penthaus » 2011 12 21 23:54

W poprzedni miałem rzeczowy zabieg. Techniką operacyjna jaką zastosowano w korekcji małżowin nosowych jest termoablacja bipolarna RFITT aparatem Celon. Zabieg polega na koagulacji niskotemperaturowej (około 80 st. C) falami wysokiej częstotliwości o precyzyjnie ustalanym zakresie. W skrocie, zabieg trwal 40 minut na pelnej narkozie. Po dwoch godzinach od operacji bylem w domu, a w poniedziałej juz w pracy. Towarzyszył mi leciutki bó. Zastosowano mi usztywnienie z plytek plastikowych i dwa male szwy. Zamiast zwykłych bandaży użyto samorozpuszczalne żelowe opatrunki, które wydmuchałem po prostu. Dziś bylem na usunięciu płytek i zdjęciu szwów. Nic już nie widać, że był jakikolwek zabieg. Mam ladniejszy nos %-) i w pelni juz prawie oddycham ( mam jeszcze katar). Wszystko powinno byc juz czynne na 100 % za jakis miesiąc. Od stycznia warcam do treningow i wtedy ocenie jaki wpływ to ma na regenerację i osiągane wyniki. Reasumując, najlepiej zainwestowane 4000 w moim życiu. Jakby kogos interesowały jakieś szczegóły to dajcie znać.
SZCZERE SPOJRZENIE
penthaus
ModTeam

Postprzez kuchar » 2011 12 22 00:19

Dobry pomysł ja się katuje już wiele lat z przegrodą.Mój wujek robił operacje tradycyjną metodą i nie mógł się nadziwić jakie pozytywy może przynieść coś takiego.Chyba się zdecyduje na coś takiego za jakiś czas kusi mnie szczególnie posiadanie nosa jak Leonardo Dicaprio lub jak chociaż Brad Pitt.
,,W tym roku zadziwisz wszystkich w końcu zrobisz redukcje i wyciśniesz 200kg na klate'' Wróżbita Maciej
kuchar
User

Re: Korekta przegrody nosowej.

Postprzez gizmatic » 2011 12 22 19:54

penthaus napisał(a):. W skrocie, zabieg trwal 40 minut na pelnej narkozie. Po dwoch godzinach od operacji bylem w domu, a w poniedziałej juz w pracy. .

Napisz jak możesz, gdzie tacy odważni doktory są. :wink:
"Keep up the hard work"
gizmatic
User

Postprzez Armani » 2011 12 22 22:35

Mnie interesują szczegóły - mam problemy z przegrodami całe życie. Skrobnij coś w wolnej chwili jak możesz.

Pozdr.
Armani
User

Postprzez SEEMANN » 2012 01 10 19:24

pent napisz gdzie ten zabieg, jak teraz sie czujesz, jakieś ślady? itd

aha i można tylko przegrodę tak zmienić? czy np. skrzydła nosa (czy jak się tam nazywają te dziurki %-) ) też można pomniejszyć? albo może same się automatycznie zmniejszą w wyniku zmniejszenia przegrody....

miałem kiedyś złamany nos. od tego momentu ciężko mi się oddycha, używałem nawet specjalnych plastrów rozciągających, żeby był lepszy przepływ powietrza podczas wysiłku. Od tego momentu mam też czubek nosa praktycznie jak kurwa murzyn :lol:
Brooklyn we go Hard, we go Hard
apeluję o rozsądne pytania na priva. wszelkie dupsy na które odpowiedź można łatwo znaleźć na forum będą ignorowane.
SEEMANN
User

Postprzez Kary » 2012 01 11 20:23

Pent jesli jest opcja to napisz gdzie co jak z tym zabiegiem bo sam mam problemy z przegrodami i myslalem zeby to machnac ,ale nie slyszalem o takiej metodzie - raczej myslalem ze to tradycyjnie poleca a nie bardzo chcialem - ale taka opcja byla by ciekawa ! :D
31661706 - Jakiekolwiek pytania co do diety/treningi/suplementacji

MÓJ YT - https://www.youtube.com/user/karusiowy

MÓJ FB - https://www.facebook.com/karynutrilite
Kary
User

Postprzez penthaus » 2012 02 04 02:44

Witam panowie !

MInelo juz chyba 1,5 miesiaca, zmiana jest kolosalna, zero sladu, blizn itd. Zalega mi jeszcze gdzies w zatokach opatrunek żelowy, ktory co jakis czas po kawalku wydmuchuje. NIby ma sie to utrzymywac do 3 miesiecy. Co sie zmienilo? Oddycham w nocy nosem, co skutkuje tym, ze nie mam wyschnietego , a co za tym idzie bolacego gardla. Jestem wyspany, nie boli glowa i zycie jest lepsze :)

Nos generalnie nie zyskal na wygladzie , ale jak sie patrzy od spodu to jest prosty, a wczesniej ta chrzastka byla przesunieta. Raczej skrzydelek nosa nie da sie zmniejszyc tym zabiegiem.

www.mml.com.pl

tutaj wykonalem zabieg, najlepsza tego typu klinika w kraju.
SZCZERE SPOJRZENIE
penthaus
ModTeam

Postprzez G-Kick » 2012 02 04 22:58

ja tez mam problem z przegrodą - nie nabytą tylko wrodzoną wadę przegrody - jakie koszty są tego zabiegu ??
... najlepszy nie oznacza największy ,ale najdoskonalej rozwinięty... " Arnold Schwarzenegger

Treningi personalne na ternie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 790 577 302- gg2240600 lub PW
G-Kick
User

Postprzez goral » 2012 02 05 01:22

G-Kick napisał(a):ja tez mam problem z przegrodą - nie nabytą tylko wrodzoną wadę przegrody - jakie koszty są tego zabiegu ??

4000 tys wyżej Pent napisał kolego :wink:
A swoją drogą mnie ciekawi co napisał Pent wyżej o bólach głowy i spaniu!

Ja już nie pamiętam kiedy przespałem bez przebudzenia jedną noc i to wszystko zaczeło się po wycięciu przegrody nosowej a z oddychaniem dalej szału nie ma więc nie wiem czy to nie przez to :?:
Do samego końca!!!!!
goral
User

Postprzez G-Kick » 2012 02 05 09:00

fakt nie zauważyłem , przepraszam
... najlepszy nie oznacza największy ,ale najdoskonalej rozwinięty... " Arnold Schwarzenegger

Treningi personalne na ternie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 790 577 302- gg2240600 lub PW
G-Kick
User

Postprzez created by pain » 2012 02 11 12:47

a jak to jest z tradycyjna metoda na NFZ? dalej napierdalaja mlotkiem ? %) tez chyba sie bede musial wybrac bo ciagle infekcje mi spokoju nie daja.
Obrazek
created by pain
ModTeam

Postprzez goral » 2012 02 12 00:58

created by pain napisał(a):a jak to jest z tradycyjna metoda na NFZ? dalej napierdalaja mlotkiem ? %) tez chyba sie bede musial wybrac bo ciagle infekcje mi spokoju nie daja.

No to poczekasz sobie ja czekałem 2 lata :!: Ale jak po operacji zapytałem czy z drobną dopłatą da się troszkę wyprostować to odpowiedz ze 3tysiące i idziemy na stół od razu :!:
Do samego końca!!!!!
goral
User

Postprzez kulturysciak » 2013 10 05 16:22

Podepne sie pod ten temat.

ok 20 dni temu mialem zlamany nos ze sporym przemieszczeniem( nos praktycznie polozony na prawa str) kilka godz po zdarzeniu mialem juz nos nastawiony,ale nie jestem zadowolony, gdyz nos nie jest taki jak bym oczekiwal:
niby garb nosa jest w linii prostej natomiast po lewej str gdzie dostalem uderzenie jest jakby delikatnie przymiazdzony platek nosa,a po prawej str jest spory guz co sprawia wrazenie,ze nos uklada sie w odwróconą litere c(oczywiscie nie,az tak %-) ale nos ma zarys ksztaltu banana)

Co moge z tym zrobic na panstwowo :?: Jak rozmawiac z lekarzem :?: jest szansa na zabieg ponownego prostowania :?: Skierowanie juz mam.
ZWYCIEZAC POKONUJAC SiEBiE :!:
HARD TRAIN napisał(a):...pamiętaj, niech nikt nie mówi ci jak masz życ, bo nikt za ciebie nie umrze!

Lambada Story- wyjebane :)

(') Spoczywaj W Pokoju Vadim (')

http://www.youtube.com/watch?v=msx5CEes ... re=mh_lolz
kulturysciak
User

Postprzez KID » 2013 12 07 01:29

Nic nie pomoze,juz zawsze bedziemy pokiereszowani i brzydcy %-)
KID
Pomocnik - Fight Division

Postprzez kulturysciak » 2013 12 13 00:01

KID napisał(a):Nic nie pomoze,juz zawsze bedziemy pokiereszowani i brzydcy %-)

:'-( :D

Jak ktos bedzie mial zlamanego nosa jak ja to nie sugerujcie sie tym jak wygląda kilka dni po nastawieniu. Nos praktycznie zmienia sie z tyg na tydz i pierwsze tyg wygladaja najgorzej z racji obrzmienia tkanek miekkich. Moj nos wyglada lepiej,a bylem juz tak zdesperowany,ze chcialem zabieg zalatwiac, tak kurwa jestem pierdolonym esteta %-)

U mnie jest znacznie lepiej. Znajomi mowią,ze nie widac tego wlasciwie. Ja oczywiscie widze,ale jakiejs wielkiej tragedii nie ma ;)
ZWYCIEZAC POKONUJAC SiEBiE :!:
HARD TRAIN napisał(a):...pamiętaj, niech nikt nie mówi ci jak masz życ, bo nikt za ciebie nie umrze!

Lambada Story- wyjebane :)

(') Spoczywaj W Pokoju Vadim (')

http://www.youtube.com/watch?v=msx5CEes ... re=mh_lolz
kulturysciak
User

Powrót do Zdrowie